O firmie

Jesteśmy firmą działającą na podlaskim rynku nieruchomości od 2010 roku. Wiedzę i doświadczenie z branży obrotu nieruchomościami zdobywaliśmy od 2001 roku, co sprawiło, że chcemy i wiemy jak pracować na rynku nieruchomości w Białymstoku. Potwierdza to fakt, iż cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów.

Najwyższym priorytetem naszej firmy jest fachowa obsługa, solidność oraz zadbanie o bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie każdego Klienta.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości: pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie: domów, mieszkań, lokali usługowych oraz innych nieruchomości na terenie Białegostoku i okolic. W ramach naszych usług oferujemy szczegółowe sprawdzanie każdej nieruchomości wraz ze stanem prawnym, kompleksową pomoc w skompletowaniu dokumentów potrzebnych przy dokonywaniu transakcji oraz pośrednictwo kredytowe.

Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu budujemy firmę, która na najwyższym poziomie zapewnia swoim Klientom pomoc w wyszukaniu nieruchomości lub doborze kontrahenta poprzez przygotowanie odpowiedniej umowy prawnej. Współpracujemy z deweloperami i klientami indywidualnymi. Dodatkowo zamieszczone oferty są promowane na naszej stronie internetowej, dzięki czemu osoby poszukujące nieruchomości mogą znaleźć to czego szukają.

Zapewniamy także szeroki zakres usług w przypadku ustalania warunków zabudowy. Posiadamy licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do współpracy. Powierz swoje nieruchomości profesjonalistom i poczuj się bezpiecznie, bo Twoje zadowolenie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.